Schoonspringen mededelingen

De trainingen zijn gelukkig weer gestart, wel met dezelfde strenge maatregelen als voor de lockdown van november.
Iedereen heeft hiervan bericht gekregen.

Wedstrijden in het najaar: Alle wedstrijden zijn geschrapt door de Coronamaatregelen
19 december2020 zal het Nationaal schoonspringteam in het Hofbad een onderling wedstrijdje springen. De bedoeling is om hiervan een livestream te maken die je kan volgen op facebook.

Agenda

Datum en zwembad Bijzonderheden/deelnemers
za 21-11 2020 12:45-13:30 Stefania Tibirnia, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Iskander Hariri, Jente Smit, Amélie den Engelsen, Jolien, Daan Dziembowska
12:45-14:15 Jibbe Zeegers, Simone Capra
12:45-16:00 Florian Prins, Caroline van Dijke
14:30-16:00 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Sterre Antonisse, Maaike Kemps, Babet Ruizenaar
ma 23-11-2020 Waterthor 17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Emmanuel Ugahary, Sammy Pitkevich, Josephine Oosterwijk, Rocco Hundpool, Julia Gonzales, Oscar Klootwijk, Yfke van den Eijnden
17:30-19:00 Deyora Hol, Beau Bisschops, Mirthe Dijkstra
18:15-19:00 Olivier Krabbendam (proefmaand), Wilko Krabbendam (proefmaand)
di 24-11-2020 Hofbad 18:30-19:15 Juliette Nagy, Bastian Smit, Mick Nagel, Madelief Smit
18:30-20:00 Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Brechtje Kosman
za 28-11-2020 Hofbad 12:45-13:30 Stefania Tibirnia, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Iskander Hariri, Jente Smit, Amélie den Engelsen, Jolien, Daan Dziembowska
12:45-14:15 Jibbe Zeegers, Simone Capra
12:45-16:00 Florian Prins, Caroline van Dijke
14:30-16:00 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Sterre Antonisse, Maaike Kemps, Babet Ruizenaar
zo 29-11-2020 leeftijdsgroepen wedstrijd gaan niet door
ma 30-11-2020 Waterthor 17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Emmanuel Ugahary, Sammy Pitkevich, Josephine Oosterwijk, Rocco Hundpool, Julia Gonzales, Oscar Klootwijk, Yfke van den Eijnden
17:30-19:00 Deyora Hol, Beau Bisschops, Mirthe Dijkstra
18:15-19:00 Olivier Krabbendam (proefmaand), Wilko Krabbendam (proefmaand)
di 1-12-2020 Hofbad 18:30-19:15 Juliette Nagy, Bastian Smit, Mick Nagel, Madelief Smit
18:30-20:00 Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Brechtje Kosman
za 5-12-2020 Hofbad 12:45-13:30 Stefania Tibirnia, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Iskander Hariri, Jente Smit, Amélie den Engelsen, Jolien, Daan Dziembowska
12:45-14:15 Jibbe Zeegers, Simone Capra
12:45-16:00 Florian Prins, Caroline van Dijke
14:30-16:00 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Sterre Antonisse, Maaike Kemps, Babet Ruizenaar
ma 7-12-2020 Waterthor 17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Emmanuel Ugahary, Sammy Pitkevich, Josephine Oosterwijk, Rocco Hundpool, Julia Gonzales, Oscar Klootwijk, Yfke van den Eijnden
17:30-19:00 Deyora Hol, Beau Bisschops, Mirthe Dijkstra
18:15-19:00 Olivier Krabbendam (proefmaand), Wilko Krabbendam (proefmaand)
di 8-12-2020 Hofbad 18:30-19:15 Juliette Nagy, Bastian Smit, Mick Nagel, Madelief Smit
18:30-20:00 Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Brechtje Kosman
za 12-12-2020 Hofbad 12:45-13:30 Stefania Tibirnia, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Iskander Hariri, Jente Smit, Amélie den Engelsen, Jolien, Daan Dziembowska
12:45-14:15 Jibbe Zeegers, Simone Capra
12:45-16:00 Florian Prins, Caroline van Dijke
14:30-16:00 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Sterre Antonisse, Maaike Kemps, Babet Ruizenaar
ma 14-12-2020 Waterthor 17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Emmanuel Ugahary, Sammy Pitkevich, Josephine Oosterwijk, Rocco Hundpool, Julia Gonzales, Oscar Klootwijk, Yfke van den Eijnden
17:30-19:00 Deyora Hol, Beau Bisschops, Mirthe Dijkstra
18:15-19:00 Hannah Vos (indien de maatregelen zijn aangepast)
Olivier Krabbendam (proefmaand), Wilko Krabbendam (proefmaand)
di 15-12-2020 Hofbad 18:30-19:15 Juliette Nagy, Bastian Smit, Mick Nagel, Madelief Smit
18:30-20:00 Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Brechtje Kosman
za 19-12-2020 Hofbad 12:45-13:30 Stefania Tibirnia, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Iskander Hariri, Jente Smit, Amélie den Engelsen, Jolien, Daan Dziembowska
12:45-14:15 Jibbe Zeegers, Simone Capra
12:45-15:45 Florian Prins, Caroline van Dijke
14:15-15:45 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Sterre Antonisse, Maaike Kemps, Babet Ruizenaar
16:00-18:00 Nationaal team schoonspringen
ma 21-12-2020 Waterthor 17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Emmanuel Ugahary, Sammy Pitkevich, Josephine Oosterwijk, Rocco Hundpool, Julia Gonzales, Oscar Klootwijk, Yfke van den Eijnden
17:30-19:00 Deyora Hol, Beau Bisschops, Mirthe Dijkstra
18:15-19:00 Hannah Vos (indien de maatregelen zijn aangepast)
Olivier Krabbendam (proefmaand), Wilko Krabbendam (proefmaand)
di 22-12-2020 Hofbad 18:30-19:15 Juliette Nagy, Bastian Smit, Mick Nagel, Madelief Smit
18:30-20:00 Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Brechtje Kosman
za 26-12-2020 Hofbad Geen training in verband met Kerst
ma 28-12-2020 Waterthor Geen training in verband met Kerstvakantie
di 29-12-2020 Hofbad Geen training in verband met Kerstvakantie
za 02-01-2021 Hofbad Nader bericht volgt

 

Menu