Schoonspringen mededelingen

Mededelingen:
Er is geen training op maandag 5 december 2022 ivm Sinterklaasavond.
Op zaterdag 17 december 2022 gaat de training niet door omdat het Hofbad gesloten is.
In verband met kerstvakantie is er geen training vanaf 25 december 2022 tot en met 7 januari 2023.  De laatste training op zaterdag voor de kerstvakantie is op 24 december, deze training gaat dus wel door. En de eerste training is weer op maandag 9 januari.

Volgende wedstrijden (onder voorbehoud van definitief worden van de kalender):
– Regio Zuid Kampioenschappen 2023, de Wisselaar Breda 15 januari 2023, wedstrijdspringers op uitnodiging.
– Eindhoven Diving Cup 2023, Eindhoven, N(J)K springers op uitnodiging.
– Regio West Kampioenschappen 2023, Hofbad zaterdag 18 februari 2023, wedstrijdspringers op uitnodiging.
– PSV master diving cup 2023, Eindhoven, Masterspringers 19 jaar en ouder in overleg.
– Clubkampioenschappen en Alliantiewedstrijd 2023
,  april 2023, iedereen kan meedoen.
– Regio West Bokaal 2023, Hofbad Zaterdag 19 maart 2023, wedstrijdspringers op uitnodiging.
– Voorronde N(J)K 2023, Eindhoven 15/16 april of 5-6-7 mei, N(J)K springers op uitnodiging.
– Finale N(J)K 2023, Amsterdam 3-4 juni, gekwalificeerde springers.
– Nationaal Kampioenschap voor de Breedtesport 2023, Hofbad, zondag 25 juni 2023 (uitwijk 18 juni 2023), wedstrijdspringers op uitnodiging.

Regiotrainingen voor de wedstrijdspringers
Regiotrainingen van seizoen 2022/2023 in het Hofbad op zaterdagen van 14:00-16:00 zijn op 26-nov-2022, 10-dec-2022, 14-jan-2023, 11-feb-2023, 11-mar-2023, 15-apr-2023.
Daarnaast van 18:00-20:00 op 14 of 21-mei-2023.
Uitgenodigd worden Jibbe Zeegers, Marcel Sutedja, Florian Prins, Mylan Dubbeld, Emmanuel Ugahary.

“Joop Stotijn”/DSZ schoonspringen werkt sinds 2006 samen met alliantiepartner Morgenstond schoonspringen.

Agenda

Datum en zwembad Bijzonderheden/deelnemers
za 26-11-2022, Hofbad 11:00-14:00 Florian Prins, Marcel Sutedja,  Jibbe Zeegers, Frédérique Schonk, Simone Capra en Sterre Antonisse (tot 12:30)
12:30-13:15 Stefania Tibirnia, Iskander Hariri, Diyara Hodge, Diéga Badal, Teije Willemsen, Stanton Baig
12:30-14:00 Daan Dziembowska, Antos Jagiela, Mylan Dubbeld
za 26-11-2022 Regiotraining 14:00-16:00 Jibbe Zeegers, Marcel Sutedja, Florian Prins, Emmanuel Ugahary,  Mylan Dubbeld.
ma 28-11-2022, Waterthor 17:30-18:15 Rocco Hundpool, Romée Kettenis, Macy Veldema, Santiago Andrés, Jenairo Blokland, Isaura Rosema, Olga Avramidou, Thanos Tsirigkas
17:30-19:00  Emmanuel Ugahary, Casey de Waal, Santiago Andrés
vanaf 18:15: Oscar Klootwijk
di 29-11-2022, Hofbad 18:30-19:15 Britt van Zanten, Emma van Vliet, Loes de Koning, Nina van Londen
18:30-20:00 Florian Prins, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Frédérique Schonk,  Jibbe Zeegers, Mick Nagel, Gijs de Goffau,  Radwa Kassem, Piet Husselman, Mylan Dubbeld
za 3-12-2022, Hofbad 11:00-14:00 Florian Prins, Marcel Sutedja,  Jibbe Zeegers, Frédérique Schonk, Simone Capra en Sterre Antonisse (tot 12:30)
12:30-13:15 Stefania Tibirnia, Iskander Hariri, Diyara Hodge, Diéga Badal, Teije Willemsen, Stanton Baig
12:30-14:00 Daan Dziembowska, Antos Jagiela, Mylan Dubbeld
ma 5-12-2022, Waterthor Geen training, zwembad gesloten
di 6-12-2022, Hofbad 18:30-19:15 Britt van Zanten, Emma van Vliet, Loes de Koning, Nina van Londen
18:30-20:00 Florian Prins, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Frédérique Schonk,  Jibbe Zeegers, Mick Nagel, Gijs de Goffau,  Radwa Kassem, Piet Husselman, Mylan Dubbeld
za 10-12-2022, Hofbad 11:00-14:00 Florian Prins, Marcel Sutedja,  Jibbe Zeegers, Frédérique Schonk, Simone Capra en Sterre Antonisse (tot 12:30)
12:30-13:15 Stefania Tibirnia, Iskander Hariri, Diyara Hodge, Diéga Badal, Teije Willemsen, Stanton Baig
12:30-14:00 Daan Dziembowska, Antos Jagiela, Mylan Dubbeld
za 10-12-2022 Regiotraining 14:00-16:00 Jibbe Zeegers, Marcel Sutedja, Florian Prins, Emmanuel Ugahary,  Mylan Dubbeld.
ma 12-12-2022, Waterthor 17:30-18:15 Rocco Hundpool, Romée Kettenis, Macy Veldema, Santiago Andrés, Jenairo Blokland, Isaura Rosema, Olga Avramidou, Thanos Tsirigkas
17:30-19:00  Emmanuel Ugahary, Casey de Waal, Santiago Andrés
vanaf 18:15: Oscar Klootwijk
di 13-12-2022, Hofbad 18:30-19:15 Britt van Zanten, Emma van Vliet, Loes de Koning, Nina van Londen
18:30-20:00 Florian Prins, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Frédérique Schonk,  Jibbe Zeegers, Mick Nagel, Gijs de Goffau,  Radwa Kassem, Piet Husselman, Mylan Dubbeld
za 17-12-2022, Hofbad 11:00-14:00 GEEN TRAINING zwembad gesloten
ma 19-12-2022, Waterthor 17:30-18:15 Rocco Hundpool, Romée Kettenis, Macy Veldema, Santiago Andrés, Jenairo Blokland, Isaura Rosema, Olga Avramidou, Thanos Tsirigkas
17:30-19:00  Emmanuel Ugahary, Casey de Waal, Santiago Andrés
vanaf 18:15: Oscar Klootwijk
di 20-12-2022, Hofbad 18:30-19:15 Britt van Zanten, Emma van Vliet, Loes de Koning, Nina van Londen
18:30-20:00 Florian Prins, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Frédérique Schonk,  Jibbe Zeegers, Mick Nagel, Gijs de Goffau,  Radwa Kassem, Piet Husselman, Mylan Dubbeld
za 24-12-2022, Hofbad 11:00-14:00 Florian Prins, Marcel Sutedja,  Jibbe Zeegers, Frédérique Schonk, Simone Capra en Sterre Antonisse (tot 12:30)
12:30-13:15 Stefania Tibirnia, Iskander Hariri, Diyara Hodge, Diéga Badal, Teije Willemsen, Stanton Baig
12:30-14:00 Daan Dziembowska, Antos Jagiela, Mylan Dubbeld
ma 26-12-2022, Waterthor GEEN TRAINING ivm Kerst
di 27-12-2022, Hofbad GEEN TRAINING ivm Kerstvakantie tem 8 januari
za 31-12-2022, Hofbad GEEN TRAINING ivm Oud en Nieuw en de Kerstvakantie tem 8 januari
ma 2-01-2023, Waterthor GEEN TRAINING ivm Kerstvakantie tem 8 januari
di 3-01-2023, Hofbad GEEN TRAINING ivm Kerstvakantie tem 8 januari
za 7-01-2023, Hofbad GEEN TRAINING ivm Kerstvakantie tem 8 januari
ma 9-01-2023, Waterthor 17:30-18:15 Rocco Hundpool, Romée Kettenis, Macy Veldema, Santiago Andrés, Jenairo Blokland, Isaura Rosema, Olga Avramidou, Thanos Tsirigkas
17:30-19:00 Emmanuel Ugahary, Casey de Waal, Santiago Andrés
vanaf 18:15: Oscar Klootwijk
di 10-01-2023, Hofbad 18:30-19:15 Britt van Zanten, Emma van Vliet, Loes de Koning, Nina van Londen
18:30-20:00 Florian Prins, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Frédérique Schonk,  Jibbe Zeegers, Mick Nagel, Gijs de Goffau,  Radwa Kassem, Piet Husselman, Mylan Dubbeld
za 14-01-2023, Hofbad 11:00-14:00 Florian Prins, Marcel Sutedja,  Jibbe Zeegers, Frédérique Schonk, Simone Capra en Sterre Antonisse (tot 12:30)
12:30-13:15 Stefania Tibirnia, Iskander Hariri, Diyara Hodge, Diéga Badal, Teije Willemsen, Stanton Baig
12:30-14:00 Daan Dziembowska, Antos Jagiela, Mylan Dubbeld
ma 16-01-2023, Waterthor 17:30-18:15 Rocco Hundpool, Romée Kettenis, Macy Veldema, Santiago Andrés, Jenairo Blokland, Isaura Rosema, Olga Avramidou, Thanos Tsirigkas
17:30-19:00  Emmanuel Ugahary, Casey de Waal, Santiago Andrés
vanaf 18:15: Oscar Klootwijk
di 17-01-2023, Hofbad 18:30-19:15 Britt van Zanten, Emma van Vliet, Loes de Koning, Nina van Londen
18:30-20:00 Florian Prins, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Frédérique Schonk,  Jibbe Zeegers, Mick Nagel, Gijs de Goffau,  Radwa Kassem, Piet Husselman, Mylan Dubbeld
za 21-01-2023, Hofbad 11:00-14:00 Florian Prins, Marcel Sutedja,  Jibbe Zeegers, Frédérique Schonk, Simone Capra en Sterre Antonisse (tot 12:30)
12:30-13:15 Stefania Tibirnia, Iskander Hariri, Diyara Hodge, Diéga Badal, Teije Willemsen, Stanton Baig
12:30-14:00 Daan Dziembowska, Antos Jagiela, Mylan Dubbeld
ma 23-01-2023, Waterthor 17:30-18:15 Rocco Hundpool, Romée Kettenis, Macy Veldema, Santiago Andrés, Jenairo Blokland, Isaura Rosema, Olga Avramidou, Thanos Tsirigkas
17:30-19:00  Emmanuel Ugahary, Casey de Waal, Santiago Andrés
vanaf 18:15: Oscar Klootwijk
di 24-01-2023, Hofbad 18:30-19:15 Britt van Zanten, Emma van Vliet, Loes de Koning, Nina van Londen
18:30-20:00 Florian Prins, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Frédérique Schonk,  Jibbe Zeegers, Mick Nagel, Gijs de Goffau,  Radwa Kassem, Piet Husselman, Mylan Dubbeld
za 28-01-2023, Hofbad 11:00-14:00 Florian Prins, Marcel Sutedja,  Jibbe Zeegers, Frédérique Schonk, Simone Capra en Sterre Antonisse (tot 12:30)
12:30-13:15 Stefania Tibirnia, Iskander Hariri, Diyara Hodge, Diéga Badal, Teije Willemsen, Stanton Baig
12:30-14:00 Daan Dziembowska, Antos Jagiela, Mylan Dubbeld