Schoonspringen mededelingen

Op zaterdag 22 mei zijn de trainingen weer begonnen. Er zijn wel aanpassingen in verband met de  Coronamaatregelen. Iedereen heeft hiervan bericht gekregen. Voor de maandag trainingen is de start pas een week later op 31 mei omdat het zwembad dicht is op 24 mei vanwege Pinksteren. Voor de dinsdag is de start op 25 mei. Met ingang van 5 juni zijn de tijden voor de masters op zaterdag iets aangepast. Op zaterdag is de uitloop tot 16:00 voor de laatste groep.

Agenda

Datum en zwembad Bijzonderheden/deelnemers
ma 31-05-2021 Waterthor 17:30-18:15 Sammy Pitkevich, Josephine Oosterwijk, Rocco Hundpool, Julia Gonzales, Oscar Klootwijk, Yfke van den Eijnden, Olivier Krabbendam,
17:30-19:00 Deyora Hol, Mirthe Dijkstra, Marck Diederick Verkaart, Emmanuel Ugahary
18:15-19:00 Wilko Krabbendam
di 01-06-2021 Hofbad 18:30-19:15 Bastian Smit, Mick Nagel, Madelief Smit, Gijs de Goffau, Upton (proefles)
18:30-20:00 Florian Prins, Marcel Sutedja, Brechtje Kosman, Beau Bisschops, Mirthe Dijkstra
za 05-06-2021 Hofbad 13:00-13:45 Stefania Tibirnia, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Iskander Hariri, Jente Smit, Amélie den Engelsen, Daan Dziembowska
13:00-14:30 Jibbe Zeegers, Simone Capra, Marcel Sutedja
13:00-15:45 Florian Prins
14:15-15:45 Guus de Bakker, Sterre Antonisse, Babet Ruizenaar, Kimberley Zuidwijk
ma 07-06-2021 Waterthor 17:30-18:15 Sammy Pitkevich, Josephine Oosterwijk, Rocco Hundpool, Julia Gonzales, Oscar Klootwijk, Olivier Krabbendam, Yfke van den Eijnden
17:30-19:00 Deyora Hol, Mirthe Dijkstra, Marck Diederick Verkaart, Emmanuel Ugahary
18:15-19:00 Hannah Vos (indien de maatregelen zijn aangepast), Wilko Krabbendam
di 08-06-2021 Hofbad 18:30-19:15 Bastian Smit, Mick Nagel, Madelief Smit, Gijs de Goffau
18:30-20:00 Florian Prins, Marcel Sutedja, Brechtje Kosman, Beau Bisschops, Mirthe Dijkstra
za 12-06-2021 Hofbad 13:00-13:45 Stefania Tibirnia, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Iskander Hariri, Jente Smit, Amélie den Engelsen, Daan Dziembowska
13:00-14:30 Jibbe Zeegers, Simone Capra, Marcel Sutedja
13:00-15:45 Florian Prins
14:15-15:45 Guus de Bakker, Sterre Antonisse, Babet Ruizenaar, Kimberley Zuidwijk
ma 14-06-2021 Waterthor 17:30-18:15 Sammy Pitkevich, Josephine Oosterwijk, Rocco Hundpool, Julia Gonzales, Oscar Klootwijk, Yfke van den Eijnden, Olivier Krabbendam
17:30-19:00 Deyora Hol, Mirthe Dijkstra, Marck Diederick Verkaart, Emmanuel Ugahary
18:15-19:00 Hannah Vos (indien de maatregelen zijn aangepast), Wilko Krabbendam
di 15-06-2021 Hofbad 18:30-19:15 Bastian Smit, Mick Nagel, Madelief Smit, Gijs de Goffau
18:30-20:00 Florian Prins, Marcel Sutedja, Brechtje Kosman, Beau Bisschops, Mirthe Dijkstra
wo 16-06-2021 Hofbad nog afspreken Florian Prins
za 19-06-2021 Hofbad 13:00-13:45 Stefania Tibirnia, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Iskander Hariri, Jente Smit, Amélie den Engelsen, Jolien, Daan Dziembowska
13:00-14:30 Jibbe Zeegers, Simone Capra, Marcel Sutedja
13:00-15:45 Florian Prins
14:15-15:45 Guus de Bakker, Sterre Antonisse, Babet Ruizenaar, Kimberley Zuidwijk
ma 21-06-2021 Waterthor 17:30-18:15 Sammy Pitkevich, Josephine Oosterwijk, Rocco Hundpool, Julia Gonzales, Oscar Klootwijk, Yfke van den Eijnden, Olivier Krabbendam
17:30-19:00 Deyora Hol, Mirthe Dijkstra, Marck Diederick Verkaart, Emmanuel Ugahary
18:15-19:00 Hannah Vos (indien de maatregelen zijn aangepast), Wilko Krabbendam
di 22-06-2021 Hofbad 18:30-19:15 Bastian Smit, Mick Nagel, Madelief Smit, Gijs de Goffau
18:30-20:00 Florian Prins, Marcel Sutedja, Brechtje Kosman, Beau Bisschops, Mirthe Dijkstra
wo 23-06-2021 Hofbad nog afspreken Florian Prins
za 26-06-2021 Hofbad 13:00-13:45 Stefania Tibirnia, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Iskander Hariri, Jente Smit, Amélie den Engelsen, Jolien, Daan Dziembowska
13:00-14:30 Jibbe Zeegers, Simone Capra, Marcel Sutedja
13:00-15:45 Florian Prins
14:15-15:45 Guus de Bakker, Sterre Antonisse, Babet Ruizenaar, Kimberley Zuidwijk
ma 28-06-2021 Waterthor 17:30-18:15 Sammy Pitkevich, Josephine Oosterwijk, Rocco Hundpool, Julia Gonzales, Oscar Klootwijk, Yfke van den Eijnden, Olivier Krabbendam
17:30-19:00 Deyora Hol, Beau Bisschops, Mirthe Dijkstra, Marck Diederick Verkaart, Emmanuel Ugahary
18:15-19:00 Hannah Vos (indien de maatregelen zijn aangepast), Wilko Krabbendam
di 29-06-2021 Hofbad 18:30-19:15 Bastian Smit, Mick Nagel, Madelief Smit, Gijs de Goffau
18:30-20:00 Florian Prins, Marcel Sutedja, Brechtje Kosman, Beau Bisschops, Mirthe Dijkstra
wo 30-06-2021 Hofbad nog afspreken Florian Prins
za 03-07-2021 Hofbad 13:00-13:45 Stefania Tibirnia, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Iskander Hariri, Jente Smit, Amélie den Engelsen, Jolien, Daan Dziembowska
13:00-14:30 Jibbe Zeegers, Simone Capra, Marcel Sutedja
13:00-15:45 Florian Prins
14:15-15:45 Guus de Bakker, Sterre Antonisse, Babet Ruizenaar, Kimberley Zuidwijk
ma 05-07-2021 Waterthor 17:30-18:15 Sammy Pitkevich, Josephine Oosterwijk, Rocco Hundpool, Julia Gonzales, Oscar Klootwijk, Yfke van den Eijnden, Olivier Krabbendam
17:30-19:00 Deyora Hol, Beau Bisschops, Mirthe Dijkstra, Marck Diederick Verkaart, Emmanuel Ugahary
18:15-19:00 Hannah Vos (indien de maatregelen zijn aangepast), Wilko Krabbendam
di 06-07-2021 Hofbad 18:30-19:15 Bastian Smit, Mick Nagel, Madelief Smit, Gijs de Goffau
18:30-20:00 Florian Prins, Marcel Sutedja, Brechtje Kosman, Beau Bisschops, Mirthe Dijkstra
wo 07-07-2021 Hofbad nog afspreken Florian Prins
za 10-07-2021 Hofbad 13:00-13:45 Stefania Tibirnia, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Iskander Hariri, Jente Smit, Amélie den Engelsen, Jolien, Daan Dziembowska
13:00-14:30 Jibbe Zeegers, Simone Capra, Marcel Sutedja
13:00-15:45 Florian Prins
14:15-15:45 Guus de Bakker, Sterre Antonisse, Babet Ruizenaar, Kimberley Zuidwijk
ma 12-07-2021 Waterthor 17:30-18:15 Sammy Pitkevich, Josephine Oosterwijk, Rocco Hundpool, Julia Gonzales, Oscar Klootwijk, Yfke van den Eijnden, Olivier Krabbendam
17:30-19:00 Deyora Hol, Beau Bisschops, Mirthe Dijkstra, Marck Diederick Verkaart, Emmanuel Ugahary
18:15-19:00 Hannah Vos (indien de maatregelen zijn aangepast), Wilko Krabbendam
di 13-07-2021 Hofbad 18:30-19:15 Bastian Smit, Mick Nagel, Madelief Smit, Gijs de Goffau
18:30-20:00 Florian Prins, Marcel Sutedja, Brechtje Kosman, Beau Bisschops, Mirthe Dijkstra
wo 14-07-2021 Hofbad nog afspreken Florian Prins
za 17-07-2021 Hofbad 13:00-13:45 Stefania Tibirnia, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Iskander Hariri, Jente Smit, Amélie den Engelsen, Jolien, Daan Dziembowska
13:00-14:30 Jibbe Zeegers, Simone Capra, Marcel Sutedja
13:00-15:45 Florian Prins
14:15-15:45 Guus de Bakker, Sterre Antonisse, Babet Ruizenaar, Kimberley Zuidwijk
Zomervakantie tem 27 augustus, nadere berichtgeving volgt over de vakantieweken.
Menu