Schoonspringen mededelingen

Mededelingen:
Let op de datum voor het clubkampioenschap is aangepast naar 21 april!
Zuid Holland bokaal is helaas vanwege te weinig deelname komen te vervallen.
Geen training op maandag 29 april ivm schoolvakanties.

Volgende wedstrijden en evenementen:
Zuid Holland Bokaal – vanwege te weinig deelname is deze wedstrijd komen te vervallen.
Amsterdam Diving Cup 2024 – Sloterparkbad – 11-14 april 2024. Springers in overleg op uitnodiging.
Clubkampioenschap 2024 en Alliantiewedstrijd – Waterthor – zondag 21 april 2024 – 13:15-17:00, iedereen kan meedoen.
Brussel open – 1 mei 2024 8:00-19:00, deelname nader te bepalen.
Luxemburg – 4 mei 2024 9:00-17:00, deelname nader te bepalen.
Nederlands (Jeugd) Kampioenschap – Eindhoven – 14-16 juni 2024. Springers op uitnodiging.
Nationaal Breedtesportkampioenschap 2024 – Hofbad – zaterdag 22 juni 2024 – 14:00-19:00. Springers op uitnodiging.

Regiotrainingen voor de wedstrijdspringers Florian, Marcel, Mylan, Jibbe, Tobias, Emmanuel, Stanton en Mick.
De voorlopige trainingsplanning van seizoen 2023-2024 alle trainingen 14:00-16:00, 30 maart 2024, 18 mei 2024, 8 juni 2024.

“Joop Stotijn”/DSZ schoonspringen werkt sinds 2006 samen met alliantiepartner Morgenstond schoonspringen.

Agenda

Datum en zwembad Bijzonderheden/deelnemers
ma 04-03-2024, Waterthor 17:30-18:15 Macy Veldema, Olga Avramidou, Angelos Avramidis, Jolette Derks, Marijn Pflug, Ella Kanneman
17:30-19:00 Emmanuel Ugahary
18:15-19:00 Stanton Baig, Oscar Klootwijk, Peter Farin, Chimanda Chukwama
di 05-03-2024, Hofbad 18:05-18:25 Droogtrainen voor alle springers van de dinsdag.
18:30-19:15 Vesper Nagel, Ella Kaneman, Clara Jacobson en tot 19:30 Britt van Zanten, Bram de Goffau, Rocco Hundpool
18:30-20:00 Florian Prins, Marcel Sutedja, Frédérique Schonk,  Jibbe Zeegers, Mick Nagel, Mylan Dubbeld
za 09-03-2024, Hofbad 11:00-14:00 Florian Prins, Marcel Sutedja,  Jibbe Zeegers, Frédérique Schonk, Simone Capra, Tobias van der Vinne en tot 12:30 Radwa Kassem en Sterre Antonisse
12:30-13:15 Diyara Hodge, Diéga Badal, Stanton Baig, Helena Telalović, Marley Schenderling, Merel Versteeg, Sacha Nesterova, Liza Nesterova
12:30-14:00 Mylan Dubbeld
ma 11-03-2024, Waterthor 17:30-18:15 Macy Veldema, Olga Avramidou, Angelos Avramidis, Jolette Derks, Marijn Pflug, Ella Kanneman
17:30-19:00 Emmanuel Ugahary
18:15-19:00 Stanton Baig, Oscar Klootwijk, Peter Farin, Chimanda Chukwama
di 12-03-2024, Hofbad 18:05-18:25 Droogtrainen voor alle springers van de dinsdag.
18:30-19:15 Vesper Nagel, Ella Kaneman, Clara Jacobson en tot 19:30 Britt van Zanten, Bram de Goffau, Rocco Hundpool
18:30-20:00 Florian Prins, Marcel Sutedja, Frédérique Schonk,  Jibbe Zeegers, Mick Nagel, Mylan Dubbeld
za 16-03-2024, Hofbad 11:00-14:00 Florian Prins, Marcel Sutedja,  Jibbe Zeegers, Frédérique Schonk, Simone Capra, Tobias van der Vinne en tot 12:30 Radwa Kassem, Anika Holland en Sterre Antonisse
12:30-13:15 Diyara Hodge, Diéga Badal, Stanton Baig, Helena Telalović, Marley Schenderling, Merel Versteeg, Sacha Nesterova, Liza Nesterova
12:30-14:00 Mylan Dubbeld
ma 18-03-2024, Waterthor 17:30-18:15 Macy Veldema, Olga Avramidou, Angelos Avramidis, Jolette Derks, Marijn Pflug, Ella Kanneman
17:30-19:00 Emmanuel Ugahary
18:15-19:00 Stanton Baig, Oscar Klootwijk, Peter Farin, Chimanda Chukwama
di 19-03-2024, Hofbad 18:05-18:25 Droogtrainen voor alle springers van de dinsdag.
18:30-19:15 Vesper Nagel, Ella Kaneman, Clara Jacobson en tot 19:30 Britt van Zanten, Bram de Goffau, Rocco Hundpool
18:30-20:00 Florian Prins, Marcel Sutedja, Frédérique Schonk,  Jibbe Zeegers, Mick Nagel, Mylan Dubbeld
za 23-03-2024, Hofbad 11:00-14:00 Florian Prins, Marcel Sutedja,  Jibbe Zeegers, Frédérique Schonk, Simone Capra, Tobias van der Vinne en tot 12:30 Radwa Kassem, Anika Holland en Sterre Antonisse
12:30-13:15 Diyara Hodge, Diéga Badal, Stanton Baig, Helena Telalović, Marley Schenderling, Merel Versteeg, Sacha Nesterova, Liza Nesterova
12:30-14:00 Mylan Dubbeld
ma 25-03-2024, Waterthor 17:30-18:15 Macy Veldema, Olga Avramidou, Angelos Avramidis, Jolette Derks, Marijn Pflug, Ella Kanneman
17:30-19:00 Emmanuel Ugahary
18:15-19:00 Stanton Baig, Oscar Klootwijk, Peter Farin, Chimanda Chukwama
di 26-03-2024, Hofbad 18:05-18:25 Droogtrainen voor alle springers van de dinsdag.
18:30-19:15 Vesper Nagel, Ella Kaneman, Clara Jacobson en tot 19:30 Britt van Zanten, Bram de Goffau, Rocco Hundpool
18:30-20:00 Florian Prins, Marcel Sutedja, Frédérique Schonk,  Jibbe Zeegers, Mick Nagel, Mylan Dubbeld
za 30-03-2024, Hofbad 11:00-14:00 Florian Prins, Marcel Sutedja,  Jibbe Zeegers, Frédérique Schonk, Simone Capra, Tobias van der Vinne en tot 12:30 Radwa Kassem, Anika Holland en Sterre Antonisse
12:30-13:15 Diyara Hodge, Diéga Badal, Stanton Baig, Helena Telalović, Marley Schenderling, Merel Versteeg, Sacha Nesterova, Liza Nesterova
12:30-14:00 Mylan Dubbeld
Za 30-03-2024 Regiotraining 14:00-16:00 Florian prins, Marcel Sutedja, Mylan Dubbeld, Jibbe Zeegers, Tobias van der Vinne, Emmanuel Ugahary
ma 01-04-2024, Waterthor 17:30-18:15 Macy Veldema, Olga Avramidou, Angelos Avramidis, Jolette Derks, Marijn Pflug, Ella Kanneman
di 02-04-2024, Hofbad 18:05-18:25 Droogtrainen voor alle springers van de dinsdag.
18:30-19:15 Vesper Nagel, Ella Kaneman, Clara Jacobson en tot 19:30 Britt van Zanten, Bram de Goffau, Rocco Hundpool
18:30-20:00 Florian Prins, Marcel Sutedja, Frédérique Schonk,  Jibbe Zeegers, Mick Nagel, Mylan Dubbeld
za 06-04-2024, Hofbad 11:00-14:00 Florian Prins, Marcel Sutedja,  Jibbe Zeegers, Frédérique Schonk, Simone Capra, Tobias van der Vinne en tot 12:30 Radwa Kassem, Anika Holland en Sterre Antonisse
12:30-13:15 Diyara Hodge, Diéga Badal, Stanton Baig, Helena Telalović, Marley Schenderling, Merel Versteeg, Sacha Nesterova, Liza Nesterova
12:30-14:00 Mylan Dubbeld
ma 08-04-2024, Waterthor 17:30-18:15 Macy Veldema, Olga Avramidou, Angelos Avramidis, Jolette Derks, Marijn Pflug, Ella Kanneman
17:30-19:00 Emmanuel Ugahary
18:15-19:00 Stanton Baig, Oscar Klootwijk, Peter Farin, Chimanda Chukwama
di 09-04-2024, Hofbad 18:05-18:25 Droogtrainen voor alle springers van de dinsdag.
18:30-19:15 Vesper Nagel, Ella Kaneman, Clara Jacobson en tot 19:30 Britt van Zanten, Bram de Goffau, Rocco Hundpool
18:30-20:00 Florian Prins, Marcel Sutedja, Frédérique Schonk,  Jibbe Zeegers, Mick Nagel, Mylan Dubbeld
11/14 04 2024, Sloterparkbad Amsterdam Diving Cup 2024
za 13-04-2024, Hofbad 11:00-14:00 Florian Prins, Marcel Sutedja,  Jibbe Zeegers, Frédérique Schonk, Simone Capra, Tobias van der Vinne en tot 12:30 Radwa Kassem, Anika Holland en Sterre Antonisse
12:30-13:15 Diyara Hodge, Diéga Badal, Stanton Baig, Helena Telalović, Marley Schenderling, Merel Versteeg, Sacha Nesterova, Liza Nesterova
12:30-14:00 Mylan Dubbeld
ma 15-04-2024, Waterthor 17:30-18:15 Macy Veldema, Olga Avramidou, Angelos Avramidis, Jolette Derks, Marijn Pflug, Ella Kanneman
17:30-19:00 Emmanuel Ugahary
18:15-19:00 Stanton Baig, Oscar Klootwijk, Peter Farin, Chimanda Chukwama
di 16-04-2024, Hofbad 18:05-18:25 Droogtrainen voor alle springers van de dinsdag.
18:30-19:15 Vesper Nagel, Ella Kaneman, Clara Jacobson en tot 19:30 Britt van Zanten, Bram de Goffau, Rocco Hundpool
18:30-20:00 Florian Prins, Marcel Sutedja, Frédérique Schonk,  Jibbe Zeegers, Mick Nagel, Mylan Dubbeld
za 20-04-2024, Hofbad 11:00-14:00 Florian Prins, Marcel Sutedja,  Jibbe Zeegers, Frédérique Schonk, Simone Capra, Tobias van der Vinne en tot 12:30 Radwa Kassem, Anika Holland en Sterre Antonisse
12:30-13:15 Diyara Hodge, Diéga Badal, Stanton Baig, Helena Telalović, Marley Schenderling, Merel Versteeg, Sacha Nesterova, Liza Nesterova
12:30-14:00 Mylan Dubbeld
zo 21-04-2024, Waterthor 13:15 Clubkampioenschappen
ma 22-04-2024, Waterthor 17:30-18:15 Macy Veldema, Olga Avramidou, Angelos Avramidis, Jolette Derks, Marijn Pflug, Ella Kanneman
17:30-19:00 Emmanuel Ugahary
18:15-19:00 Stanton Baig, Oscar Klootwijk, Peter Farin, Chimanda Chukwama
di 23-02-2024, Hofbad 18:05-18:25 Droogtrainen voor alle springers van de dinsdag.
18:30-19:15 Vesper Nagel, Ella Kaneman, Clara Jacobson en tot 19:30 Britt van Zanten, Bram de Goffau, Rocco Hundpool
18:30-20:00 Florian Prins, Marcel Sutedja, Frédérique Schonk,  Jibbe Zeegers, Mick Nagel, Mylan Dubbeld
za 27-04-2024, Hofbad 11:00-14:00 Florian Prins, Marcel Sutedja,  Jibbe Zeegers, Frédérique Schonk, Simone Capra, Tobias van der Vinne en tot 12:30 Radwa Kassem, Anika Holland en Sterre Antonisse
12:30-13:15 Diyara Hodge, Diéga Badal, Stanton Baig, Helena Telalović, Marley Schenderling, Merel Versteeg, Sacha Nesterova, Liza Nesterova
12:30-14:00 Mylan Dubbeld
ma 29-04-2024, Waterthor Geen training ivm vakantie
di 30-04-2024, Hofbad 18:05-18:25 Droogtrainen voor alle springers van de dinsdag.
18:30-19:15 Vesper Nagel, Ella Kaneman, Clara Jacobson en tot 19:30 Britt van Zanten, Bram de Goffau, Rocco Hundpool
18:30-20:00 Florian Prins, Marcel Sutedja, Frédérique Schonk,  Jibbe Zeegers, Mick Nagel, Mylan Dubbeld
za 04-05-2024, Hofbad 11:00-14:00 Florian Prins, Marcel Sutedja,  Jibbe Zeegers, Frédérique Schonk, Simone Capra, Tobias van der Vinne en tot 12:30 Radwa Kassem, Anika Holland en Sterre Antonisse
12:30-13:15 Diyara Hodge, Diéga Badal, Stanton Baig, Helena Telalović, Marley Schenderling, Merel Versteeg, Sacha Nesterova, Liza Nesterova
12:30-14:00 Mylan Dubbeld
ma 06-05-2024, Waterthor 17:30-18:15 Macy Veldema, Olga Avramidou, Angelos Avramidis, Jolette Derks, Marijn Pflug, Ella Kanneman
17:30-19:00 Emmanuel Ugahary
18:15-19:00 Stanton Baig, Oscar Klootwijk, Peter Farin, Chimanda Chukwama
di 07-05-2024, Hofbad 18:05-18:25 Droogtrainen voor alle springers van de dinsdag.
18:30-19:15 Vesper Nagel, Ella Kaneman, Clara Jacobson en tot 19:30 Britt van Zanten, Bram de Goffau, Rocco Hundpool
18:30-20:00 Florian Prins, Marcel Sutedja, Frédérique Schonk,  Jibbe Zeegers, Mick Nagel, Mylan Dubbeld
za 11-05-2024, Hofbad 11:00-14:00 Florian Prins, Marcel Sutedja,  Jibbe Zeegers, Frédérique Schonk, Simone Capra, Tobias van der Vinne en tot 12:30 Radwa Kassem, Anika Holland en Sterre Antonisse
12:30-13:15 Diyara Hodge, Diéga Badal, Stanton Baig, Helena Telalović, Marley Schenderling, Merel Versteeg, Sacha Nesterova, Liza Nesterova
12:30-14:00 Mylan Dubbeld
ma 13-05-2024, Waterthor 17:30-18:15 Macy Veldema, Olga Avramidou, Angelos Avramidis, Jolette Derks, Marijn Pflug, Ella Kanneman
17:30-19:00 Emmanuel Ugahary
18:15-19:00 Stanton Baig, Oscar Klootwijk, Peter Farin, Chimanda Chukwama
di 14-05-2024, Hofbad 18:05-18:25 Droogtrainen voor alle springers van de dinsdag.
18:30-19:15 Vesper Nagel, Ella Kaneman, Clara Jacobson en tot 19:30 Britt van Zanten, Bram de Goffau, Rocco Hundpool
18:30-20:00 Florian Prins, Marcel Sutedja, Frédérique Schonk,  Jibbe Zeegers, Mick Nagel, Mylan Dubbeld
za 18-05-2024, Hofbad 11:00-14:00 Florian Prins, Marcel Sutedja,  Jibbe Zeegers, Frédérique Schonk, Simone Capra, Tobias van der Vinne en tot 12:30 Radwa Kassem, Anika Holland en Sterre Antonisse
12:30-13:15 Diyara Hodge, Diéga Badal, Stanton Baig, Helena Telalović, Marley Schenderling, Merel Versteeg, Sacha Nesterova, Liza Nesterova
12:30-14:00 Mylan Dubbeld
Za 18-05-2024 Regiotraining 14:00-16:00 Florian prins, Marcel Sutedja, Mylan Dubbeld, Jibbe Zeegers, Tobias van der Vinne, Emmanuel Ugahary
Za 08-06-2024 Regiotraining 14:00-16:00 Florian prins, Marcel Sutedja, Mylan Dubbeld, Jibbe Zeegers, Tobias van der Vinne, Emmanuel Ugahary