Schoonspringen mededelingen
Mededelingen:
Tijdens de zomervakantie zijn er geen trainingen:
De eerste trainingen na de zomerstop zijn op:
– zaterdag 24 augustus 2024 in het Hofbad
– maandag 26 augustus 2024 in de Waterthor
– dinsdag 27 augustus 2024 in het Hofbad
Volgende wedstrijden en evenementen:
Alle data zijn nog onder voorbehoud
– Alliantie synchroonevenement 1m, 3m en combi – 21 september of 19 oktober 2024 – iedereen kan meedoen.
– Startwedstrijd – Waterthor – 13 oktober 2024 – iedereen kan meedoen.
– Open internationale leeftijdsgroepen 1 meter wedstrijd – Hofbad – november 2024 – wedstrijdspringers op uitnodiging.
– Open Brabants kampioenschap – Zwembad de Wisselaar Breda – 12 januari 2025 – wedstrijdspringers op uitnodiging.
– Eindhoven Diving Cup 2025 – Pieter van den Hogenband zwemstadion – Eindhoven – 29 jan/2 feb 2025 – Wedstrijdspringers op uitnodiging.
– Nederlands Masters Kampioenschap/Eindhoven diving masters cup – Pieter van den Hogenband zwemstadion – Eindhoven – 28 feb/2 mar 2025 – Master springers (19jr en ouder).
– Haags kampioenschap 1m, 3m en Toren en Aanloop kampioenschap – Hofbad – 9 maart 2025 – Iedereen kan meedoen.
– Amsterdam Diving Cup – Sloterparkbad – Amsterdam – 16/20 april 2025 – wedstrijdspringers op uitnodiging.
– Clubkampioenschappen en Alliantiewedstrijd – Waterthor – 18 mei 2025 – iedereen kan meedoen.
– Nederlands Kampioenschap 2025 – Pieter van den Hogenband zwemstadion – Eindhoven – 20/22 juni 2025 – springers op uitnodiging.
– Nationaal Kampioenschap voor de Breedtesport 2025 – Hofbad – zaterdag 29 juni 2025 – 13:00-18:00 – wedstrijdspringers op uitnodiging.
Regiotrainingen voor de wedstrijdspringers Florian, Marcel, Mylan, Jibbe, Tobias, Emmanuel, Stanton en Mick, Britt.
Trainingsplanning volgt.
“Joop Stotijn”/DSZ schoonspringen werkt sinds 2006 samen met alliantiepartner Morgenstond schoonspringen.
Agenda
Datum en zwembad | Bijzonderheden/deelnemers | |
---|---|---|
Zomervakantie | Vanaf zondag 14-07-2024 tot en met 23-08-2024 geen trainingen in verband met zomervakantie. Eerste trainingen weer op zaterdag 24 augustus, maandag 26 augustus en dinsdag 27 augustus. |
|
za 24-08-2024, Hofbad | 11:00-14:00 | Florian Prins, Marcel Sutedja, Jibbe Zeegers, Simone Capra, Tobias van der Vinne en tot 12:30 Anika Holland, Frédérique Schonk en Sterre Antonisse |
12:30-13:15 | Diyara Hodge, Helena Telalović, Marley Schenderling, Merel Versteeg, Liza Nesterova, Quincy Kruk | |
12:30-14:00 | Mylan Dubbeld, Stanton Baig, Britt van Zanten | |
ma 26-08-2024, Waterthor | 17:30-18:15 | Macy Veldema, Olga Avramidou, Angelos Avramidis, Jolette Derks, Marijn Pflug, Avy van der Zijden, Faye de Bles, Elise Huisinga, Meia Simmelink (proefles), |
17:30-19:00 | Emmanuel Ugahary | |
18:15-19:00 | Stanton Baig, Oscar Klootwijk, Peter Farin, Chimanda Chukwama | |
di 27-08-2024, Hofbad | 18:05-18:25 | Droogtrainen voor alle springers van de dinsdag. |
18:30-19:15 | Vesper Nagel, Ella Kaneman, Victor Hiemstra en tot 19:30 Britt van Zanten, Bram de Goffau, Rocco Hundpool | |
18:30-20:00 | Florian Prins, Marcel Sutedja, Jibbe Zeegers, Mick Nagel, Mylan Dubbeld | |
za 31-08-2024, Hofbad | 11:00-14:00 | Florian Prins, Marcel Sutedja, Jibbe Zeegers, Simone Capra, Tobias van der Vinne en tot 12:30Frédérique Schonk, Anika Holland en Sterre Antonisse |
12:30-13:15 | Diyara Hodge, Helena Telalović, Marley Schenderling, Merel Versteeg, Liza Nesterova, Quincy Kruk, Danique Molleman (proefles) | |
12:30-14:00 | Mylan Dubbeld, Stanton Baig, Britt van Zanten | |
ma 02-09-2024, Waterthor | 17:30-18:15 | Macy Veldema, Olga Avramidou, Angelos Avramidis, Jolette Derks, Marijn Pflug, Avy van der Zijden, Faye de Bles, Elise Huisinga, Meia Simmelink (proefles), |
17:30-19:00 | Emmanuel Ugahary | |
18:15-19:00 | Stanton Baig, Oscar Klootwijk, Peter Farin, Chimanda Chukwama | |
di 03-09-2024, Hofbad | 18:05-18:25 | Droogtrainen voor alle springers van de dinsdag. |
18:30-19:15 | Vesper Nagel, Ella Kaneman, Victor Hiemstra en tot 19:30 Britt van Zanten, Bram de Goffau, Rocco Hundpool | |
18:30-20:00 | Florian Prins, Marcel Sutedja, Jibbe Zeegers, Mick Nagel, Mylan Dubbeld | |
za 07-09-2024, Hofbad | 11:00-14:00 | Florian Prins, Marcel Sutedja, Jibbe Zeegers, Simone Capra, Tobias van der Vinne en tot 12:30Frédérique Schonk, Anika Holland en Sterre Antonisse |
12:30-13:15 | Diyara Hodge, Helena Telalović, Marley Schenderling, Merel Versteeg, Liza Nesterova, Quincy Kruk | |
12:30-14:00 | Mylan Dubbeld, Stanton Baig, Britt van Zanten | |
ma 09-09-2024, Waterthor | 17:30-18:15 | Macy Veldema, Olga Avramidou, Angelos Avramidis, Jolette Derks, Marijn Pflug, Avy van der Zijden, Faye de Bles, Elise Huisinga |
17:30-19:00 | Emmanuel Ugahary | |
18:15-19:00 | Stanton Baig, Oscar Klootwijk, Peter Farin, Chimanda Chukwama | |
di 10-09-2024, Hofbad | 18:05-18:25 | Droogtrainen voor alle springers van de dinsdag. |
18:30-19:15 | Vesper Nagel, Ella Kaneman, Victor Hiemstra en tot 19:30 Britt van Zanten, Bram de Goffau, Rocco Hundpool | |
18:30-20:00 | Florian Prins, Marcel Sutedja, Jibbe Zeegers, Mick Nagel, Mylan Dubbeld |