Schoonspringen mededelingen

De coronamaatregelen tijdens de trainingen zijn door de gemeente weer aangescherpt.
Hierover is naar iedereen de nieuwsbrief 140 gestuurd.
Belangrijkste aanpassingen zijn:
Zaterdag beginnen de trainingen om 12:45 in plaats van 11:15.
De masters springen alleen op zaterdag van 14:30 tot 16:00.

Geen training op:
zaterdag 21 november 2020
zaterdag 26 december 2020
maandag 28 december 2020

Wedstrijden in het najaar:
29 oktober 2020 – 13:00 – leeftijdsgroepen wedstrijd  – hofbadvervallen ivm de coronamaatregelen
6 december 2020 – 13:15 – clubkampioenschap/alliantiewedstrijd – Waterthor – afhankelijk van de corona ontwikkeling zal op 15 november worden besloten of deze wedstrijd door gaat.

Agenda

Datum en zwembad Trainingtijd Deelnemers
di 20-10-2020 Hofbad 18:30-19:15 Juliette Nagy, Bastian Smit, Mick Nagel (proefmaand), Madelief Smit (proefmaand)
18:30-20:00 Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Brechtje Kosman
za 24-10-2020 Hofbad 12:45-13:30 Stefania Tibirnia, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Iskander Hariri (Proefmaand), Jente Smit (proefmaand), Amélie den Engelsen (proefmaand), Jolien, Daan Dziembowska (tijdstip is verplaatst)
12:45-14:30 Jibbe Zeegers, Simone Capra
12:45-16:00 Florian Prins, Caroline van Dijke
14:30-16:00 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Florian Prins,Sterre Antonisse, Maaike Kemps, Babet Ruizenaar, Hannah Vos
ma 26-10-2020 Waterthor 17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Emmanuel Ugahary, Sammy Pitkevich, Josephine Oosterwijk, Rocco Hundpool, Julia Gonzales, Oscar Klootwijk (proefmaand), Yfke van den Eijnden (proefmaand)
17:30-19:00 Deyora Hol, Beau Bisschops
 18:15-19:00 Macy Roelands, Mirthe Dijkstra (proefmaand)
di 27-10-2020 Hofbad 18:30-19:15 Juliette Nagy, Bastian Smit, Mick Nagel (proefmaand), Madelief Smit (proefmaand)
18:30-20:00 Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Brechtje Kosman
za 31-10-2020 12:45-13:30 Stefania Tibirnia, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Iskander Hariri (Proefmaand), Jente Smit (proefmaand), Amélie den Engelsen (proefmaand), Jolien, Daan Dziembowska (tijdstip is verplaatst)
12:45-14:30 Jibbe Zeegers, Simone Capra, Daan Dziembowska (proefmaand)
12:45-16:00 Florian Prins, Caroline van Dijke
14:30-16:00 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Florian Prins,Sterre Antonisse, Maaike Kemps, Babet Ruizenaar
ma 2-11-2020 Waterthor 17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Emmanuel Ugahary, Sammy Pitkevich, Josephine Oosterwijk, Rocco Hundpool, Julia Gonzales, Oscar Klootwijk, Yfke van den Eijnden
17:30-19:00 Deyora Hol, Beau Bisschops, Mirthe Dijkstra
18:15-19:00 Macy Roelands
di 3-11-2020 Hofbad 18:30-19:15 Juliette Nagy, Bastian Smit, Mick Nagel, Madelief Smit
18:30-20:00 Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Brechtje Kosman
za 7-11-2020 Hofbad 12:45-13:30 Stefania Tibirnia, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Iskander Hariri, Jente Smit, Amélie den Engelsen, Jolien, Daan Dziembowska (tijdstip is verplaatst)
12:45-14:30 Florian Prins, Caroline van Dijke
14:30-16:00 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Florian Prins,Sterre Antonisse, Maaike Kemps, Babet Ruizenaar
ma 9-11-2020 Waterthor 17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Emmanuel Ugahary, Sammy Pitkevich, Josephine Oosterwijk, Rocco Hundpool, Julia Gonzales, Oscar Klootwijk, Yfke van den Eijnden
17:30-19:00 Deyora Hol, Beau Bisschops, Mirthe Dijkstra
18:15-19:00 Macy Roelands
di 10-11-2020 Hofbad 18:30-19:15 Juliette Nagy, Bastian Smit, Mick Nagel, Madelief Smit
18:30-20:00 Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Brechtje Kosman
za 14-11-2020 Hofbad 12:45-13:30 Stefania Tibirnia, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Iskander Hariri, Jente Smit, Amélie den Engelsen, Jolien, Daan Dziembowska (tijdstip is verplaatst)
12:45-14:30 Florian Prins, Caroline van Dijke
14:30-16:00 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Florian Prins,Sterre Antonisse, Maaike Kemps, Babet Ruizenaar
ma 16-11-2020 Waterthor 17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Emmanuel Ugahary, Sammy Pitkevich, Josephine Oosterwijk, Rocco Hundpool, Julia Gonzales, Oscar Klootwijk, Yfke van den Eijnden
17:30-19:00 Deyora Hol, Beau Bisschops, Mirthe Dijkstra
18:15-19:00 Macy Roelands
di 17-11-2020 Hofbad 18:30-19:15 Juliette Nagy, Bastian Smit, Mick Nagel, Madelief Smit
18:30-20:00 Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Brechtje Kosman
za 21-11-2020 Hofbad Geen training

 

Menu